İstanbul Selvi Turizm | Hakkımızda
367
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-367,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Hakkımızda

2012 yılında sadece tek arabayla transfer olarak çıktığımız yolda, aldığımız referanslar ve sizin memnuniyetiniz ile yükselerek şu an bulunduğumuz noktaya geldik.

Profesyonel, tecrübeli, bilgili ve donanımlı kadrosuyla birlikte organizasyon, konaklama, tur ve transferlerimizde sizlerin kendinizi mutlu, huzurlu ve güvende hissetmenizi hedeflemiş bulunmaktayız.

Şirket olarak ilk gayemiz, sizlere verdiğimiz hizmet karşılığında sizleri gücümüz olarak görmek. İş devamlılığını uzun yıllar devam ettirmenin yanı sıra; yapacağımız tüm faaliyet ve organizasyonlarımızda sağlayacağımız mutlak başarıyla daha çok kitleye ulaşıp, onları da ailemize katabilme fırsatını yakalamaktır.

VIP araçlarımız ile sunduğumuz kaliteli hizmet ve zamanında yerine ulaştırmanın gururunu taşırken; anlaşmalı olduğumuz, kaliteli hizmeti ilke edinen, müşteri memnuniyetini önemseyen; otellerimiz ve hastanelerimiz ile birlikte çıktığımız yolda yapmış olduğumuz tüm faaliyetlerimizi basari ve memnuniyetle tamamlamanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Sizlerle birlikte çıktığımız bu yolda yapmak isteyeceğiniz her faaliyette her zaman keyifle yardım edeceğimizi ve yapacağınız organizasyonlarda sizin en büyük yardımcınız olacağımızı ve bundan ötürü duyacağımız mutluluğu bilmenizi isteriz.

İstanbul Selvi Turizm Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Üyesidir.

Uçak Bileti

Sağlık turizmi ve beraberinde yapabileceğiniz tatil süreci için en uygun uçak biletlerini bizden talep edebilirsiniz.

Konaklama

Türkiyede tedavi olma kararı verlikten sonra, sizin isteklerinize uygun konaklama imkanlarını bizden öğrenebilirsiniz. Tedavi olacağınız hastaneye, en yakın konumda olan otelleri sizler için belirleyebiliriz.

Transfer

Havaalanın’ da karşılama ve aynı zamanda otel ile hastane arasındaki transfer işlemlerini özel araçlar ile sağlayabilirsiniz. Turizm ve tedavi süresince tüm transfer işlemlerinde sizin belirttiğiniz zaman ve sürçlerde yanınızdayız.

Uçak Bileti0%

Sağlık Turizmi0%

Otel Konaklama0%

Otobüs Bileti0%

Tatil Turları0%

Transfer0%